Обмін і повернення товарів

Інтернет-магазин DESIGN FAMILY пропонує різноманітний вибір картин та інших наборів для творчості. 

Доставка замовлень здійснюється по Україні за допомогою компанії «Нова пошта».

Клієнт може оформити доставку в зручне для нього відділення або скористатися послугами кур'єра компанії-перевізника. Зі свого боку, перед відправкою картин і інших товарів, ми перевіряємо їх якість і комплектацію. Тому при отриманні посилок просимо всіх клієнтів бути уважними і обов'язково перевіряти цілісність упаковки і відсутність дефектів прямо на відділенні Нової пошти, незалежно від способу оплати. У разі виникнення запитань просимо відразу зв'язатися з нашими менеджерами, за вказаними в розділі Контакти телефонами.

 

Щодо питань повернення і обміну товарів в своїй роботі інтернет-магазин DESIGN FAMILY керується Законом «Про захист прав споживачів». Клієнт може повернути або обміняти товар протягом 14 днів після покупки. Відповідно до Закону, перед поверненням або обміном переконайтеся, будь ласка, що товар повністю укомплектований, не порушена цілісність його упаковки і він не був у експлуатації.

 

Якщо ви виявили пошкодження упаковки, причиною цього можуть бути неналежні умови доставки. В даному випадку співробітники Нової пошти повинні зафіксувати в акті факт пошкодження і запропонувати скласти претензію. Також просимо зателефонувати і повідомити про інцидент, який трапився, нашим менеджерам. Якщо ви забрали посилку, попередньо не оглянувши її, виставити претензію перевізнику ви не зможете, оскільки підписали товарно-транспортну накладну, тим самим підтвердивши цілісність товару.

Якщо ви побачили невідповідність посилки вашому замовленню (неправильний артикул або щось інше), відразу ж зв'яжіться з нами для вирішення цієї ситуації. При цьому зберігайте, будь ласка, ТТН та отриманий вами товар в належному вигляді до моменту повернення в магазин.

Ми повідомимо клієнту актуальні дані для відправки придбаного товару назад. Протягом 3 робочих днів після отримання посилки перевіряють її стан і, при дотриманні всіх правил, ми повертаємо кошти або замінюємо товар. 

Повернення коштів здійснюється протягом 3 банківських днів.

 

!!! УВАГА !!!

Продукція кошти з якого повністю або частково йдуть на благочинність поверненню та обміну не підлягають, так як кошти перечисляються на благочинність в найкоротші терміни.

 

Також ми не зможемо повернути або обміняти товари в наступних випадках:

  • картини були пошкоджені (за винятком виявлення виробничого браку);

  • порушена цілісність упаковки або захисної плівки (більшість картин за номерами упаковано в прозору щільну плівку);

  • набори зроблені за індивідуальним замовленням і попередньо узгоджені з клієнтом;

  • порушені правила використання наборів, неповна комплектація;

  • минуло більше 14 днів від дня покупки.

+38 099 2 555 111

hello@design-family.com

ПОЛУЧИТЬ БРИФ

ЦЕНА

КОМАНДА

ДОКУМЕНТЫ

ФЛП КОЛЯДИНСКИЙ АРТЕМ ВАЛЕНТИНОВИЧ

ТОРГОВАЯ МАРКА DESIGN FAMILY